איפור מעסות

איפור מעסות
מעסה זקוקה לאמצעים כדי להשיג את המטרה ובין היתר היא משתמשת גם במוצרי טיפוח ואיפור. כתוצאה מכך, יש כללים ברורים לאיפור של מעסות. איפור מן הסוג הזה לא דומה לטיפוח רגיל. הוא מחייב שימוש בחומרים עמידים ותפקידו להעניק למעסה מראה ייחודי עם ערך מוסף.

מצרכי חובה לאיפור מעסות
כל מעסה שמכבדת את עצמה מסתובבת עם תיק איפור המכיל מספר מצרכי חובה. מצרכים אלו הם קרם לחות, מייק אפ, פודרה, סומק וכמובן מראה. מצרכי החובה מאפשרים למעסה להיערך לכל סיטואציה ולשנות את המראה החיצוני. ההמלצה החשובה ביותר היא לא לשכוח למרוח קרם לחות ולהשתמש בחומרי איפור איכותיים. בנוסף, כדאי להקפיד על מריחת פריימר המשמש כבסיס לאיפור קבוע.

למה חשוב להקפיד על איפור מעסות?
מעסות צריכות להיראות במיטבן בכל שעה. איפור מעניק לנשים ביטחון, מספק הגנה ומאפשר להן לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר של עולם הטיפוח והאופנה. מעסות משתמשות באיפור כדי להתרענן בין טיפול לטיפול וגם כדי להרגיש יפות. האיפור מותאם לצרכי המעסות והוא מתאים לטווח גילאים רחב. השאלה היחידה היא כיצד בוחרים את מוצרי האיפור הנכונים ועל מה כדאי להקפיד.

טיפים לאיפור מעסות
הטיפ החשוב ביותר למעסה הוא להתאים את האיפור לגוון הפנים. מעסה עם עיניים בולטות יכולה להתאפר בצלליות כהות, בעוד מעסות עם עיניים קטנות יעדיפו גוונים בהירים שיפתחו ויגדילו את המבנה המקורי של העין. כדאי גם לעבות את הגבות ולהניח צללית בעדינות כדי לשוות לפנים מראה עדין. מאפרים מקצועיים וגם מעסות מנוסות יודעים להגיע למצב בו גוון הגבות יהיה מעט בהיר יותר מגוון השיער. מבחינת אקלים ומזג אוויר, איפור מעסות בדרום או בצפון שונה מאיפור מעסות במרכז. רמת הלחות בתל אביב ובגוש דן מחייבת שימוש בחומרי איפור ספציפיים. מנגד, היובש והטמפרטורות הגבוהות בדרום דורשים הנחה של מוצרי איפור לחים.

המלצת מערכת האתר