וילות עם ספא

ישראלים רבים נהנים לצאת לחופשה עם ספא ותפוסת הוילה מתמלאת כמדי שבוע בכל ימות השנה. כנראה שחוויית האירוח במגוון וילות בצפון הארץ היא סגנון חופשה ישראלי ייחודי. ממש כמו שהחומוס הוא האוכל הישראלי ביותר, האורנג'דה היא המשקה הישראלי ביותר, הוילה זה סוג החופשה הישראלי והאותנטי ביותר.
לכן אם לא הצטרפתם למיליוני ישראלים שמבלים מדי שנה בוילה, ולפעמים גם מדי חודש, אז זה הזמנה להרגיש חלק מהעם גם בנופש.
ולכן הרשו לי להמליץ המלצה אישית כיצד למקסם את חוויית החופשה בוילה למקסימום חוויה. אם כבר יצאתם לוילה ובדרך כלל אתם יוצאים כזוג לבילוי רומנטי משותף או כמספר זוגות למתחם של וילה גדולה עם מספר חדרים או סוויטות נופש, אתם רוצים שהכל יהיה מושלם ורומנטי במיוחד, בהחלט עניין חשוב כאשר אתם מוצאים סוף סוף זמן איכותי לבילוי משותף.

אחת הדרכים להפוך חופשה בוילה לחופשה מרגיעה במיוחד היא להוסיף לסוף השבוע שלכם גם ביקור בספא. ישנם עשרות סוגים שונים של עיסוי מרחבי העולם: שוודי, תאילנדי, לומי לומי, איורוודה, רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות, רייקי, שיאצו. ממש מכל קצוות תבל. וישראל היא כמו מעצמה ואזור עליה לרגל למסאג'ים השונים.
כל ספא אליו תלכו מתמחה בסוגים שונים מסאג'ים, ובנוסף בטיפולי יופי, פנים וקוסמטיקה. כך שביקור בספא הוא בהחלט חוויה שלא תרצו לוותר עליה. אדרבא כשאפשר לגוון מביקור לביקור בסוגי המסאג' השונים. התאילנדי הקשוח, השוודי המפנק, השיאצו המדויק ועוד ועוד ועוד.
את חווית העיסוי משלים בדרך כלל הג'קוזי שבספא. לא רק שהג'קוזי מרגיע אלא שהוא גם עוזר לשמור על חום הגוף לאורך זמן. יתרונה הגדול של פעולת המסאג' הוא בחימום והנעת השרירים התפוסים. פעולה זו מגבירה את זרימת הדם אל השריר, והוא מפנה את הפסולות מהשריר, ובכך מאפשר לו להחלים.
הג'קוזי, בזכותו חומו וזרמי המים, משלים את פעולת העיסוי, מחזק ומשפר אותה.
דרך נוספת להמשיך את פעולת המסג' היא הסאונה. השהיה באזור החם והלח גם היא מסייעת לשרירים להשתחרר. האדים פותחים את דרכי הנשימה, ומסייעים לגוף לפלוט דרך הנשימה את הגזים שהצטברו בשרירים.
בנוסף, האדים מנקים את הנקבוביות, ואם כרגע עברתם טיפול יופי, סאונה זה בדיוק מה שאתם צריכים.

אז בהחלט שאין כמו טיפול בספא. בואו נודה בזה, עם כל הבריאות והיופי שהספא תורם לנו, החלק הכי חשוב זה הכיף. יש רק דבר אחד עצוב בספא. עצוב ללכת. בעיקר עצוב ללכת כאשר מחכה לכם נהיגה ארוכה חזרה אל הוילה בה אתם שוהים. בסוף טיפול ספא ארוך וטוב, כל שמתחשק לנו הוא לשבת ולנוח, או אולי לתפוס מנוחת צהריים קלה.
זו בדיוק הסיבה למה כדאי לשכור וילות עם ספא צמוד. ישנם מספר מתחמי וילות בארץ אשר מחזיקים בצמוד אליהם ספא פרטי. ספא זה משמש את הקהל הרחב אך נועד בעיקר לשוהים בוילה. עבורם מיועדים בדרך כלל טיפולים בהנחה, במרחק צעד מהדלת. וילה עם ספא צמוד זה שילוב מושלם. מגיעים לוילה, פורקים את המזוודות וישר נכנסים לטיפול טוב שמרגיע את החושים ומשכיח את הבלגן שבראש. משם לג'קוזי, לסאונה, והופ אתם במיטה לשנת צהריים טובה. אפשר להגיע מהספא אל החדר, ולהישאר עדיין בחלוק.
רק בישראל שלנו שפתוחה לשיטות טיפול מרחבי העולם, ולאירוח כפרי חם וביתי, אפשר למצוא שילוב אידיאלי בין מנוחה טובה ובריאה לטיפולי גוף יופי ונפש טובים. השילוב בין וילה לספא הוא לא רק נוח במיוחד. הוא גם משתלם. בחפשכם אחר וילה זכרו למצוא וילה עם ספא, וחושב עוד יותר, זכרו להזמין מקום לטיפול מראש. כך תזכו להנחות הטובות ביותר וגם תחסכו מעצמכם עיסוק בדברים אלו בזמן החופשה.

המלצת מערכת האתר