ספא מפנק בקריות

ספא מפנק בקריות
שירותי עיסוי לביתך מלון וספא ניתנים עבור תושבי הקריות לכל אורך השנה וללא הגבלה. מי שגר בגוש היישובים השוכנים בעמק זבולון ולא רוצה להגיע עד תל אביב, מוזמן ליצור קשר עם מעסות ולקבל עיסוי בתוך עיסוי אצלי. עיסוי מקצועי מגביר את החשק העיסויי ומרענן את החושים. ספא מפנק מתמקד בכל האיזורים המענגים של הגוף.

אף אחד מתושבי הקריות לא נשאר מאחור
ספא מפנק משנה לחלוטין את האופי של שירותי העיסוי הרגילים. באיזור הצפון כבר לא מוכנים להתפשר ומזמינים ספא מפנק בקריות גם עבור תיירים ואורחים. מעבר לכך, שירותי ספא מפנק בצפון מיועדים לא רק לתושבי קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית אתא. בשכונות החיפאיות קריית חיים וקריית שמואל לא נשארים מאחור ומזמינים את שירותי הספא בכל ימי השבוע.

הזמנת ספא לעיסוי אצלי
ספק מפנק בקריות ניתן באתרים ייעודיים או בעיסוי אצלי. מי שלא רוצה לצאת מהבית ומעדיף לוותר על הזמנת עיסוי לביתך מלון לצימר או לחדר בבית מלון, מוזמן לתאם דירה מאובזרת היטב ולבלות עד אור הבוקר. הדירות פנויות לאורך שעות היום ומאפשרות בילוי משותף גם במהלך יום עבודה רגיל. עיסוי אצלי מפוזרות ברחבי הקריות במיקומים אסטרטגיים. הדירות מאפשרות שמירה מלאה על , לרבות חניה נפרדת ותשלום אנונימי. ספא מפנק בתוך עיסוי אצלי משדרג את החוויה ומבטיח בילוי מושלם.

* לידיעתכם: כל השירותים באתר אינם כוללים מין *

* השימוש באתר בהתאם לתקנון